Świetlica Szkolna
Biblioteka Szkolna

Nowości na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Dnia 2 września swój Nowy Rok Szkolny rozpoczęli uczniowie klas pierwszych. Serdecznie witamy nowoprzybyłych uczniów i rodziców. Nasi młodsi koledzy po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego otrzymali podręczniki i piękne woreczki, które na pewno przydadzą się na zajęcia sportowe.
Witajcie w naszej społeczności szkolnej. 🫶🫶🫶
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dnia 2 września  swój Nowy Rok Szkolny rozpoczęli uczniowie klas pierwszych. Serdecznie witamy nowoprzybyłych uczniów i rodziców. Nasi młodsi koledzy po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego otrzymali podręczniki i piękne woreczki, które na pewno przydadzą się na zajęcia sportowe.
Witajcie w naszej społeczności szkolnej. 🫶🫶🫶Image attachmentImage attachment

Akcja „Szkoły pełne Talentów”- Talenciaki w SP6
Nasza szkoła bierze udział w akcji LIDL SZKOŁY pełne TALENTÓW. Akcja trwa od 02.09.2024r do i 31.10.2024r polega na przekazywaniu Talenciaków, czyli specjalnych kuponów na rzecz szkoły.
Talenciaki można wrzucić do specjalnego pudełka umieszczonego na stoliku przy wejściu do szkoły lub podać wychowawcy, który przekaże Talenciaki do pokoju nauczycielskiego.
Talenciaki można również zarejestrować na stronie lidl.pl/szkoły (po odszukaniu naszej szkoły wpisujemy kod z talenciaka)
Zgromadzone w ten sposób Talenciaki będziemy mogli wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkolne.
Liczymy na Talenciaki dla naszej szkoły!!!
... Zobacz więcejZobacz mniej

Nasza Szkoła dołączyła w tym roku do III edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Angielski jest Fun-tastyczny”.
W ramach projektu chętne dzieci z klasy 2b, 4a i 5b będą zmagały się 😊 z wykonaniem specjalnych i wyjątkowych misji.
Głównym celem projektu jest pokazanie dzieciom jak ważna w naszych czasach jest znajomość języka angielskiego, rozbudzenie zainteresowania krajami anglojęzycznymi oraz zapoznanie dzieci z ideą dwujęzycznego nauczania.
Oprócz tego projekt zwiększa motywację do nauki języka angielskiego, rozwija w dzieciach wiarę we własne możliwości językowe, zapoznaje z książkami w języku obcym, poszerza zasób słownictwa i tworzy otoczenie przyjazne nauce języka.
Rezultaty starań naszych uczniów, ich pomysłowość i zaangażowanie będzie można śledzić na naszej stronie internetowej oraz profilu FB.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Drodzy rodzice i uczniowie!

Mamy ogromną radość ogłosić, że w roku szkolnym 2024/2025 nasza szkoła weźmie już drugi raz udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Wspólnie Mocniejsi - Uczmy się przez integrację EDYCJA II”. To niezwykła inicjatywa, która skupia się na rozwijaniu różnorodnych umiejętności i tworzeniu silniejszych więzi między uczestnikami.

Udział w projekcie ma na celu integrację i edukację dzieci i młodzieży z różnych środowisk społecznych i kulturowych. Projekt został stworzony z myślą o tym, aby rozwijać wrażliwość na różnice między ludźmi, promować kreatywność oraz uczyć dzieci i młodzież współpracy. ☀️

🏆 Po zakończeniu projektu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udział. To wspaniała okazja, aby uhonorować Wasze zaangażowanie i osiągnięcia.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Drodzy rodzice i uczniowie!

Mamy ogromną radość ogłosić, że w roku szkolnym 2024/2025 nasza szkoła weźmie już drugi raz udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Wspólnie Mocniejsi - Uczmy się przez integrację EDYCJA II”. To niezwykła inicjatywa, która skupia się na rozwijaniu różnorodnych umiejętności i tworzeniu silniejszych więzi między uczestnikami.

Projekt organizowany jest przez: Centrum Innowacyjnej Edukacji Interesting Lesson.Image attachment

Życzymy całej społeczności szkolnej roku pełnego kreatywności, inspiracji i nieograniczonych możliwości ... Zobacz więcejZobacz mniej

Życzymy całej społeczności szkolnej roku pełnego kreatywności, inspiracji i nieograniczonych możliwościImage attachmentImage attachment+6Image attachment

2 KomentarzeComment on Facebook

Powodzenia uczniom pierwszych klas które zaczynają przygodę z edukacją życzę wam i waszym wychowawcą samych sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce powodzenia

Samych miłych dni dla całej społeczności szkolnej w roku szkolnym 2024/2025😀❤🤺👍

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/25 - 02.09.2024 GODZ. 9.00 ... Zobacz więcejZobacz mniej

2 KomentarzeComment on Facebook

Czy istnieje możliwość umieszczenia na stronie szkoły planu lekcji dla uczniów?

, 66,

Zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów na zajęcia adaptacyjne, a w holu szkoły na parterze chętni rodzice mogą zapoznać się z informacjami dotyczącymi dziennika elektronicznego - pierwsze logowanie, obsługa ... Zobacz więcejZobacz mniej

Wczytaj więcej