czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ZAJĘCIA BIBLIOTERAPEUTYCZNE

W środę 23 maja uczniowie klas szóstych wzięli udział w zajęciach biblioterapeutycznych.

Na spotkanie przybyła pani Ewa Witasiak z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Śremie, która wspólnie z panią bibliotekarką poprowadziła lekcje. Poruszyliśmy ważny temat dotyczący radzenia sobie z własnym strachem. Wspólnie poszukiwaliśmy rozwiązań i recepty na pokonanie  słabości. Zajęcia oparte na opowiadaniu Ewy Nowak pt. "Cudów nie ma" uświadomiły szóstoklasistom konieczność walki ze strachem, który jest niezbędny do przetrwania, ale czasami utrudnia nam relacje z innymi ludźmi i sprawia , że nas blokuje i nie pozwala działać. Zadanie uczniów polegało na dokończeniu opowiadania i tym samym wskazaniu propozycji, jak możemy sobie pomóc.

Biblioterapia

Biblioterapia2Biblioterapia3

Biblioterapia4Biblioterapia5

Biblioterapia6

Biblioterapia7

Login Form