niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Gminny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

Dnia 09 maja 2018 roku odbył się w naszej szkole I Gminny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej dla klas 7 zorganizowany przez panią Andżelikę Ławniczak.

Szóstkę reprezentowały uczennice: Olga Wróbel z kl.7 C i duet Anastazja Sawicka i Patrycja Stachowiak z kl.7 B. Gościliśmy uczestników ze Szkoły Podstawowej nr 2, 4 oraz Pyszącej i Bodzyniewa. Główny cel konkursu to rozwijanie zainteresowań językiem niemieckim poprzez piosenkę. Po trudnych negocjacjach komisja, w skład której weszli nauczyciele języka niemieckiego ze szkół biorących udział w konkursie i Pani Dyrektor Wioletta Banachowicz, wyłoniła 2 zwycięzców: Olga Wróbel z naszej szkoły i Kinga Fiebich z SP nr 4, II miejsce zajęła Daniella Rajch, a III miejsce ex aequo Julia Menzel i Zuzanna Kmieć z SP nr 2. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za niezapomniane wrażenia i mile spędzony czas.

Konkurspiosniem1

Login Form