poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DRZWI OTWARTE - 2018

Szóstka po raz kolejny otworzyła swoje drzwi dla przedszkolaków i ich rodziców. W czwartek 15 marca o godzinie 17.00 odbyło się spotkanie, na które przybyli mieszkańcy osiedla, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Dzieci mogły obejrzeć piękne przedstawienie, wziąć udział w zabawach tanecznych, sprawnościowych, logicznych i plastycznych. Dla spragnionych i zmęczonych przygotowano słodki poczęstunek a miłośnikom  zwierząt zapewniono atrakcje w postaci mini zoo. Rodzice chętnie zaglądali do sal lekcyjnych, świetlicy, biblioteki. Pytali o zajęcia pozalekcyjne, godziny otwarcia szkoły, wyposażenie, pomoc pedagogiczną i psychologiczną. Wspólna zabawa trwała blisko 2 godziny i dostarczyła maluchom sporo radości. Do zobaczenia za kilka miesięcy w Szóstce!

Login Form