poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

NAJŁADNIEJSZY RÓŻANIEC

W minionym miesiącu, który w liturgii Kościoła jest miesiącem modlitwy różańcowej, w klasach I - III  został ogłoszony konkurs na „Najładniejszy  różaniec”. Oczywiście chodziło o wykonanie różańca wraz ze swoimi Opiekunami (Rodzicami,  Dziadkami) i przyniesienie go do szkoły. Różance były piękne i wykonane w bardzo pomysłowy sposób. Od masy solnej przez makaron, orzechy, kasztany, owoce dębu, jarzębiny, głogu, pasmanterię…  Nie sposób wyliczyć i jednocześnie bardzo trudno  dokonać wyboru, aby wyróżnić te naj… Ostatecznie w grupie dzieci wyróżnionych znalazło się 8 osób. Zostały nimi: Igor Stępa, Kacper Szykowny, Maja Mikoś, Aleksander Mostowski, Miłosz Zandek, Beata Kajewska, Natasza Gano, Kasia Rembielak.
                        GRATULUJEMY!

Login Form