poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Tom Thumb – Tomcio Paluszek

W dniach od 1.03 do 3.03.2017r. odbyło się w naszej szkole kolejne przedstawienie pt. „Tom Thumb – Tomcio Paluszek” zainscenizowane przez grupę teatralną Barski Brothers, prowadzoną pod okiem p. Martyny Antoniewicz i Joanny Duszczak.

Przedstawienie zostało zorganizowane dla 1-3 naszej szkoły oraz w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym zostały zaproszone przedszkola „Pod Wierzbami”, Przedszkole nr 7 im. Janka Wędrowniczka” oraz Przedszkole „Słoneczna Szóstka”.
 Wystawione przedstawienie miało przede wszystkim na celu integrację całej społeczności szkolnej i lokalnej oraz zachęcenie dzieci do odwiedzenia nas na drzwiach otwartych 2.03.2017r.

alt

alt

alt

alt

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

Login Form