poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Sukcesy 2015/2016

 

 

SUKCESY UCZNIÓW      

W KONKURSACH MATEMATYCZNYCH 2015/2016

  1. 1.OXFORD JESIEŃ – 06.11.2015
  • Mikołaj Nowak (4d) – I miejsce w kraju
  • Jakub Chuchracki (4a) – II miejsce w kraju
  • Maksymilian Ginter (4e) – II miejsce w kraju
  • Marcin Suszka (4d) – II miejsce w kraju
  • Maksymilian Bartz (4c) – II miejsce w kraju
  • Paulina Jackowiak (4e) – III miejsce w kraju
  • Zofia Genderka (4d) – III miejsce w kraju
  • Kornelia Skrobich (4a) – III miejsce w kraju
  • Jędrzej Janiszewski (4a) – III miejsce w kraju
  • Malwina Dekert (4e) – IV miejsce w kraju
  • Jakub Powroziewicz (4d) – IV miejsce w kraju
  • Stanisław Formaniak (4d) – IV miejsce w kraju
  • Antoni Szczepaniak (4c) – IV miejsce w kraju
  • Barbara Skowron (4c) – IV miejsce w kraju
  • Franciszek Kowalski (4c) – IV miejsce w kraju
  • Julia Czeterbok (4c) – IV miejsce w kraju
  • Olga Nowicka (4a) – IV miejsce w kraju
  • Paulina Grzyb (4a) – IV miejsce w kraju
  • Natalia Bartkowiak (4b) – V miejsce w kraju
  • Patryk Ławniczak (4b) – V miejsce w kraju
  • Jan Sałyga (4e) – V miejsce w kraju
  • Mateusz Grzelewski (4e) – V miejsce w kraju
  • Adrianna Kamińska (4d) – V miejsce w kraju
  • Klara Ściubeł (4c) – V miejsce w kraju
  • Jakub Flasza (5d) – IV miejsce w kraju
  • Jakub Brzeziński (5d) – IV miejsce w kraju
  • Anna Wawrzyniak (5d) – V miejsce w kraju
  • Olga Jakubiak (6b) – I miejsce w kraju
  • Andrea Fischer (6a) – I miejsce w kraju
  • Filip Przybylski (6c) – III miejsce w kraju
  • Ewelina Krasnowska (6a) – III miejsce w kraju
  • Maja Czubała (6a) – III miejsce w kraju
  1. 2.SUDOKU (GMINNY) – 02.11.2015 (etap szkolny), 18.11.2015 (finał w SP1 w Śremie)
  • Jakub Chuchracki (4a) – III miejsce w gminie
  • Jakub Flasza (5d) – III miejsce w gminie
  1. 3. V WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZY - 20.11.2015 (etap szkolny), 08.01.2016 (etaprejonowy w Poznaniu)
  • Olga Baran (5d) – udział w etapie rejonowym
  • Andrea Fischer (6a) – udział w etapie rejonowym
  • Ewelina Krasnowska (6a) – udział w etapie rejonowym
  • Joanna Kołutkiewicz (6d) – udział w etapie rejonowym
  1. 4. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY MIASTA POZNANIA         I OKOLIC DLA:  

                          

KLAS 4 - 14.12.2015 (etap szkolny), 04.03.2016 (finał w Poznaniu)

  • Jakub Chuchracki (4a) – IV miejsce w finale

     KLAS 6 - 14.12.2015 (etap szkolny), 05.03.2016 (finał w Poznaniu)

  • Jakub Flasza (5d) – X miejsce w finale
  • Ewelina Krasnowska (6a) – X miejsce w finale
  1. 5. OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „LOGICZNEGO MYŚLENIA” – 11.03.2016
  • Kacper Ciesielski (3b) – IX miejsce w kraju
  • Maja Czubała (6a) – V miejsce w kraju
  • Jakub Flasza (5d) – VIII miejsce w kraju
  • Ewelina Krasnowska (6a) – X miejsce w kraju
  • Olga Jakubiak (6b) – X miejsce w kraju

 

  1. 6.HORYZONTY MATEMATYKI

18.03.2016 (finał na UAM w Poznaniu)

  • Wojciech Sieradzki (4b)
  • Maksymilian Bartz (4c)
  • Antoni Szczepaniak (4c)
  • Klara Ściubeł (4c)
  • Stanisław Formaniak (4d)
  • Mikołaj Nowak(4d)
  • Olga Baran (5d)
  • Jakub Brzeziński (5d)
  • Jakub Flasza (5d)
  • Anna Wawrzyniak (5d)
  • Olga Wróbel (5d)
  1. 7.ZŁOTA ŻABKA w dziedzinie matematyki – 19.11.2015 (etap szkolny), 19.03.2016 (finał       w Swarzędzu)
  • Jakub Flasza (5d) – XI miejsce w finale
  1. 8.OXFORD WIOSNA – 09.05.2016
  • Mikołaj Nowak (4d) – I miejsce w kraju
  • Klara Ściubeł (4c) – I miejsce w kraju
  • Maksymilian Bartz (4c) – I miejsce w kraju
  • Jakub Chuchracki (4a) – I miejsce w kraju
  • Paulina Jackowiak (4e) – II miejsce w kraju
  • Amelia Jankowiak (4b) – II miejsce w kraju
  • Adrianna Kamińska (4d) – III miejsce w kraju
  • Zofia Genderka (4d) – III miejsce w kraju
  • Antoni Szczepaniak (4c) – III miejsce w kraju
  • Franciszek Kowalski (4c) – III miejsce w kraju
  • Kornelia Skrobich (4a) – III miejsce w kraju
  • Jędrzej Janiszewski (4a) – III miejsce w kraju
  • Jakub Słowiński (4e) – IV miejsce w kraju
  • Jan Sałyga (4e) – IV miejsce w kraju
  • Maksymilian Ginter (4e) – IV miejsce w kraju
  • Stanisław Formaniak (4d) – IV miejsce w kraju
  • Igor Dembski (4d) – IV miejsce w kraju
  • Barbara Skowron (4c) – IV miejsce w kraju
  • Wojciech Sieradzki (4b) – IV miejsce w kraju
  • Jakub Powroziewicz (4d) – V miejsce w kraju
  • Lilianna Wróbel (4c) – V miejsce w kraju
  • Mikołaj Krawczyk (4b) – V miejsce w kraju
  • Stanisław Dobry (4b) – V miejsce w kraju
  • Natalia Bartkowiak (4b) – V miejsce w kraju
  • Anna Wawrzyniak (5d) – I miejsce w kraju
  • Olga Baran (5d) – I miejsce w kraju
  • Kinga Kohaniuk (5d) – II miejsce w kraju
  • Jakub Flasza (5d) – II miejsce w kraju
  • Nikola Winkel (5d) – IV miejsce w kraju
  • Bogusław Maskuliński (5d) – IV miejsce w kraju
  • Jakub Brzeziński (5d) – IV miejsce w kraju
  • Wojciech Kościelniak (5d) – V miejsce w kraju
  • Andrea Fischer (6a) – I miejsce w kraju
  • Bartosz Konieczny (6c) – I miejsce w kraju
  • Olga Jakubiak (6b) – I miejsce w kraju
  • Aleksander Czarnecki (6b) – I miejsce w kraju
  • Maja Czubała (6a) – I miejsce w kraju
  • Zuzanna Grewling (6a) – II miejsce w kraju
  • Filip Przybylski (6c) – II miejsce w kraju
  • Ewelina Krasnowska (6a) – II miejsce w kraju
  • Janusz Paradowski (6d) – III miejsce w kraju
  • Joanna Kołutkiewicz (6d) – III miejsce w kraju
  • Jakub Tomaszewski (6b) – III miejsce w kraju
  • Adrianna Ratajczak (6a) – V miejsce w kraju
  1. 9.PARYŻ ZAPRASZA MISTRZÓW – 08.01.2016 (etap szkolny), 19.03.2016 (półfinał krajowy), 21.05.2016-22.05.2016 (finał krajowy we Wrocławiu)
  • Maksymilian Bartz (4c) – finalista
  • Stanisław Formaniak (4d) – finalista
  • Mikołaj Nowak (4d) – finalista
  • Jakub Brzeziński (5d) – finalista
  • Jakub Flasza (5d) – finalista
  1. 10.GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZY DLA KLAS CZWARTYCH

22.03.2016 (etap szkolny), 19.04.2016 (finał        w  SP 1 w Śremie)

  • Jakub Chuchracki (4a) – finalista
  • Kornelia Skrobich (4a) – finalistka
  • Maksymilian Bartz (4c) – finalista

 

  1. 11. V POWIATOWY KONKURSMATEMATYCZNY „RACHUNEK PAMIĘCIOWY W ZAKRESIE MNOŻENIA        I DZIELENIA” – 12.04.2016 (etap szkolny), 13.05.2016 (finał w SP6 w Śremie)
  • Kacper Ciesielski (3b) - I miejsce w powiecie
  • Kacper Ptak (3e) - II miejsce w powiecie
  • Natalia Kohaniuk (3e) - VI miejsce w powiecie
  • Maksymilian Bartz (4c) - I miejsce w powiecie
  • Jakub Chuchracki (4a) - II miejsce w powiecie
  • Mikołaj Nowak (4d) - V miejsce w powiecie
  • Jakub Flasza (5d) - I miejsce w powiecie
  • Jakub Brzeziński (5d) - III miejsce w powiecie
  • Olga Baran (5d) - VII miejsce w powiecie
  • Maja Czubała (6a) - V miejsce w powiecie
  • Andrea Fischer (6a) - VI miejsce w powiecie
  • Filip Przybylski (6c) - XIII miejsce w powiecie
  1. 12.GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY ”Z MATMY JESTEM DOBRY” – 06.05.2016 (etap szkolny), 09.06.2016 (finał w SP w Krzyżanowie)
  • Marcin Michałowski (6d) – I miejsce w gminie
  • Piotr Maskuliński (6d) – III miejsce w gminie
  • Stanisław Dobry (4b) – IV miejsce w gminie

 

Login Form