poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SPOTKANIE Z TUWIMEM - 2016

Dzieci z klas I mogły zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie podczas zorganizowanego konkursu pt. Spotkanie z Tuwimem”, który odbył się 14 kwietnia 2016 roku. Wzięło w nich udział 21 uczniów, po trzech przedstawicieli z każdej klasy. Byli to zwycięzcy etapu przeprowadzonego w swoich klasach- a zatem najlepsi z najlepszych! Zmagania na szkolnej scenie trwały blisko dwie godziny, podczas których pierwszoklasiści zachwycali wspaniałym przygotowaniem, bardzo dobrym opanowaniem pamięciowym nawet długich wierszy, dużą swobodą poruszania się przed zgromadzoną publicznością. Jury nie miało łatwego zadania, ale po długich i burzliwych obradach ustaliło werdykt:
I miejsce- Stanisław Korneluk, klasa I c („Słoń Trąbalski”), Agata Piasecka, klasa I e („Spóźniony słowik”), Marianna Kowalska, klasa I f („O Grzesiu kłamczuchu”)
II miejsce- Jakub Domagalski, klasa I a („Pan Maluśkiewicz i wieloryb”), Zofia Zięba, klasa I d („Zosia Samosia”)
III miejsce-  Julia Desperak, klasa I b („Spóźniony słowik”), Łukasz Dominiak, klasa I g („Abecadło”)
Podczas, gdy komisja obradowała nad werdyktem, nagrodzono uczestników konkursu plastycznego. Tutaj nie było już żadnych wątpliwości. Wszyscy pierwszoklasiści zdobyli I miejsce!!! Gratulujemy!

alt

alt

alt

Login Form