czwartek, października 21, 2021

„Kindersztuba- staranne wychowanie”

Dwa I miejsca dla naszej szkoły
 w Gminnym Konkursie „Kindersztuba- staranne wychowanie”
14 stycznia 2016r. odbył się  Gminny Konkurs  „Kindersztuba- staranne wychowanie” organizowany przez szkołę w Nochowie.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych i
 podzielony został na dwa etapy. W części pierwszej uczniowie indywidualnie rozwiązywali testy zawierające 20 pytań. W części drugiej drużyna wykonywała zadania praktyczne tj. składanie serwetek, przygotowanie zastawy obiadowej oraz  wykazywała się umiejętnością przedstawiania się.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.
Drużynę klas I-III stanowili uczniowie klasy 3b: Anna Zalewska, Zuzanna Fujak i Kacper Ciesielski przygotowani przez
p. Elżbietę Formaniak.
Drużynę klas  IV-VI stanowiły uczennice klasy 6a: Maja Czubała, Ewelina Krasnowska i Alicja Majewska przygotowane przez
p. Julitę Walkiewicz.
Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, którzy okazali się bezkonkurencyjni  i zajęli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w kolejnym etapie tego konkursu.