niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Dnia 10.12.2014 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „YouCanSing”. Opiekę nad nim sprawowały Panie: Anna Gawroniak i Martyna Antoniewicz. Po przywitaniu uczestników i ustaleniu zasad, przystąpiono do wysłuchania pierwszej piosenki. Poprzez konkurs staraliśmy się w ciekawy i przyjemny sposób motywować uczniów do nauki języka angielskiego oraz propagować inną formę zdobywania umiejętności poprawnej wymowy. Jako pedagodzy chcemy zachęcać naszych uczniów  do utrwalania i wzbogacania swojej leksyki, jak również przezwyciężania tremy i stresu w wystąpieniach publicznych. Udział w konkursie wzięło 16 uczniów. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Długo debatowaliśmy nad wyłonieniem zwycięzców. Zostali nimi:


W kategorii klas I-III:
I miejsceMatylda Skrobich kl. 3c
II miejsceZuzanna Jakubiak kl. 2a
WyróżnienieWiktoria Grygier 1d


W kategorii klas IV-VI:
I miejsceWiktoria Kasprzak kl . 6d
II miejsceJędrzej Janiszewski kl. 4c
WyróżnienieKlaraŚciubeł kl. 4c
WyróżnienieJagoda Stępa kl. 5c
WyróżnienieZofiaGenderka kl. 4d


Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz wspaniałe przygotowanie do konkursu. Niestety tylko 4 osoby mogą reprezentować naszą szkołę w Gminnym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym w Szkole Podstawowej Nr 1 w Śremie, dnia 7.01.2016.

Login Form