czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„ZDROWIE NA 6”

altW piątek 29 maja 2015r. po raz kolejny odbył się Szkolny Konkurs Zdrowotny dla klas drugich pod hasłem „Zdrowie na 6”.

Konkurs opracowały i zorganizowały panie: Iwona Baran, Dorota Berger i Roma Szklanny. Głównym celem konkursu jest wzbogacanie wiedzy o zdrowiu oraz rozwijanie umiejętności podejmowania właściwych decyzji związanych z zachowaniem bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

3-osobowe reprezentacje wszystkich klas drugich wypełniały karty pracy, a następnie odpowiadały na wylosowane pytania z następujących kategorii:
­    Promocja zdrowia
­    Higiena na co dzień
­    Zdrowe odżywianie się
­    Bezpieczeństwo w codziennym życiu

Odpowiedziom poszczególnych zespołów uważnie przysłuchiwało się jury, którego głównym ekspertem była pani higienistka Agnieszka Mąkowska. Drugoklasiści znakomicie poradzili sobie z zadaniami prezentując bogatą wiedzę w zakresie ochrony zdrowia.

Pierwsze miejsce zajęła klasa II e, drugie – klasa II b, a na trzecim miejscu znalazła się klasa II c.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy  oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

alt

Login Form