niedziela, października 24, 2021

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ-2015

alt W minioną środę 29.04.2015 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie podsumowaliśmy kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. To coroczne podsumowanie programu ma szczególne znaczenie dla laureatów konkursów, gdyż są oni gośćmi w sali sesyjnej, a w podsumowaniu i wręczeniu nagród bierze udział Burmistrz miasta.

W tym roku v-ce burmistrz Bartosz Żeleźny w słowach skierowanych do realizatorów programu szkół podstawowych i gimnazjów podkreślał znaczenie działań profilaktycznych realizowanych wśród dzieci i młodzieży. Przebieg minionej edycji kampanii podsumowała pani inspektor Wydz. Edukacji i Usług Społecznych, Barbara Czaplicka.
    Naszą szkołę reprezentowała laureatka konkursu plastycznego „Mój czas” – Jola Karczewska z klasy III a, która swoją pracę wykonała pod kierunkiem pani Małgorzaty Wegemund.
Jola już drugi raz zdobyła nagrodę w konkursie Zachowaj Trzeźwy Umysł! Gratulacje!
    Pani pedagog Jolanta Kujawa-Wełyczko, koordynator programu odebrała certyfikat dla szkoły oraz podziękowania za wykonana zadania.