poniedziałek, października 18, 2021

Gminny Konkurs Ortograficzny

Dnia 11.02.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny „Wybieramy Mistrza Ortografii”. Miło nam poinformować, że wśród sześciorga nagrodzonych uczniów znalazły się aż cztery nasze reprezentantki, a zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii przypadł dwóm z nich.

Czołowe miejsca naszych uczennic:

- w kategorii klas IV:

1. Maria Andrzejczak (4b) - tytuł Mistrza Ortografii,
2. Olga Baran (4d)

- w kategorii klas V-VI:

1. Paulina Wielińska (6d) - tytuł Mistrza Ortografii,
2. Anna Wencka (6d)

Nagrodzonym uczennicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 4.02.2015 odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. W kategorii klas czwartych każdą klasę reprezentowało czworo uczniów, w kategorii klas piątych i szóstych – troje.

Oto wyniki:

Kategoria klas IV:

1. Olga Baran (4d)
2. Maria Andrzejczak (4b)
3. Patrycja Jankowska (4b)

Kategoria klas V-VI:

1. Anna Wencka (6d)
2. Aleksandra Norek (6c)
3. Paulina Wielińska  (6d)

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za ambitną postawę, zaangażowanie i wysiłek włożony w przyswajanie trudnych prawideł ortografii ojczystego języka.

Wszystkie dziewczyny uzyskały awans do Gminnego Konkursu Ortograficznego „Wybieramy Mistrza Ortografii”.