czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ ZIEMI 2014

altDzień Ziemi to szczególne święto, kiedy uświadamiamy sobie nawzajem, że wspaniałe dary przyrody należy wykorzystywać mądrze.

 

 

Aby uświadomić uczniom znaczenie ochrony środowiska naturalnego, grupa dziewczynek i chłopców z klasy V a, pod kierunkiem pani Ewy Świdurskiej przygotowała specjalne wydanie programu pt. „Sprawa dla ekologa”. Oglądając scenkę ekologiczną, mogliśmy dowiedzieć się, czym są odpady, dlaczego mamy problem ze śmieciami oraz co to jest recykling. Uroczystość wzbogacił występ dzieci z klasy I a, które wspaniale zatańczyły i zaśpiewały piosenkę „Śmieci precz”. Na zakończenie spotkania panie: Małgorzata Czarnecka i Bożena Pierzchała podsumowały konkursy ekologiczne „Puszkobranie” oraz „Zbiórkę zużytych baterii”.

alt

 

 

Login Form