czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS III

alt15 kwietnia trzecioklasistki z naszej szkoły pod opieką p. Iwony Baran udały się do Klubu Relax na Gminny Konkurs Ortograficzny.

 

 

Konkurs składał się z dwóch etapów – na początku wszyscy uczniowie pisali dyktando zawierające rozmaite trudności ortograficzne, a później wykonywali zadania związane z teoretyczną znajomością zasad poprawnej pisowni.

W „Ortograficznych potyczkach” wzięło udział 19 trzecioklasistów z całej gminy. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności, a różnice punktów, jakie zdobyli finaliści były nieznaczne.

IV miejsce zajęły Maria Andrzejczak z kl. IIIc i Iga Kleniewska z kl. IIId.                                                                   Na V miejscu znalazły się Patrycja Jankowska z kl. IIIb oraz Olga Baran z kl. IIIc.

Serdecznie gratulujemy wiedzy oraz intuicji ortograficznej i życzymy kolejnych sukcesów!

alt

 

alt

alt

Login Form