czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

XII Międzyszkolny Konkurs „Bezpiecznie na drodze”

altW czwartek 24 kwietnia 2014 roku odbył się w Klubie „Relax” XII Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas trzecich pt. „Bezpiecznie na drodze”. Jego organizatorem była SP nr 4, Komenda Powiatowa Policji w Śremie, Rada Programu „Bezpieczne Miasto”, Straż Miejska oraz Klub „Relax” Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie.

 

W konkursie wzięli udział reprezentanci naszej szkoły w składzie: Iga Kleniewska z klasy III d, Kacper Pachocki z klasy III d oraz Asia Szałek z klasy III a. Drużyny szkół najpierw rozwiązywały zadania teoretyczne a następnie przystąpiły do malowania farbami plakatu związanego z bezpieczeństwem na drodze. Po jej wykonaniu liderzy grup prezentowali komisji efekty swojej pracy. Uczniowie „Szóstki” drużynowo zajęli II miejsce i odebrali nagrody w postaci kasków rowerowych, bidonów oraz pamiątkowego dyplomu.

Dzieci z SP nr 6 do konkursu przygotowała pani Dorota Berger, która także sprawowała nad nimi opiekę podczas wizyty w Klubie „Relax”.

 

alt

 

 

 

alt

Login Form