niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Z WIZYTĄ U STRAŻAKÓW

altDnia 10 IV 2014r. klasa Ia i Id odwiedziły KPP Straży Pożarnej w Śremie. Celem wycieczki było poznanie trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz sprzętu gaśniczego.

 

 

 

 

Podczas spotkania dzieci nie tylko mogły zobaczyć sprzęt, który służy do ratowania ludzi w czasie pożaru, ale pomaga też w wypadkach samochodowych oraz powodziach. Największym przeżyciem było uczestniczenie w ćwiczeniach gaszenia pożaru i ratowaniu człowieka z płonącego domu.

               

Pełni wrażeń i nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły. Wizyta w Straży Pożarnej utwierdziła nas w przekonaniu, że w niebezpiecznych sytuacjach mamy na kogo liczyć. Numer alarmowy 998 zapamiętaliśmy dobrze!

 

alt

 

 

alt

 

alt

 

alt

Login Form