niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Sukcesy pływaków

W dniu 5.04.2014 w Kaliszu na basenie o długości 25m odbył się VII Miting Pływacki pod nazwą „SZUKAMY NASTĘPCÓW ARTURA WOJDATA”.

 Udział w nim wzięło 313 zawodników z 34 klubów. Klub K.S. „WODNIK” Śrem reprezentowało łącznie 38 zawodników, którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych 13 ,12, 11 lat. Nasi reprezentanci zdobyli rekordową ilość 30 medali ( 22 indywidualnie i 8 medali drużynowych w sztafetach ).

W dniu 5.04.2014 w Kaliszu na basenie  o długości  25m  odbył  się VII Miting Pływacki pod nazwą „SZUKAMY NASTĘPCÓW ARTURA WOJDATA”.  Udział  w nim wzięło 313 zawodników z 34 klubów.  Klub K.S. „WODNIK” Śrem  reprezentowało łącznie 38 zawodników,  którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych 13 ,12, 11 lat. Nasi reprezentanci zdobyli rekordową ilość 30 medali ( 22 indywidualnie i 8 medali drużynowych w sztafetach ).  


Złoci, srebrni i brązowi medaliści w poszczególnych kategoriach :                                                                                       

     alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

                                                                                                                    
               Tuż za podium z minimalnymi stratami uplasowali się : Inga Kuchta 13l.(100m grzbiet), Dawid Wawrzynkiewicz 13l.(50m motyl), Jakub Musielak13l(100m grzbiet), Aleksandra Jakubczak 13l (50m klasycznym), Albert Weber 13l (50m grzbiet ), Martyna Komorniczak13l. ( 50m dowolny ) Justyna Żyto 12 l. (50m grzbiet).


               Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanego występu, tym bardziej, że konkurencja była silna. Trenerzy z dumą patrzą na swoich wychowanków. Ciężka praca w ostatnim okresie przyniosła upragniony sukces, gdyż większość zawodników, która nie zdobyła medalu uplasowała się w pierwszej dziesiątce.

 

alt

Login Form