czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO

Dnia 25 marca 2014r. w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

 

Wśród najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego znaleźli się też uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich: Sebastian Witasiak i Mikołaj Hołysz z klasy VI a, którzy zostali wyróżnieni zaszczytnym tytułem laureata Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.

Chłopcy odebrali z rąk zastępcy wojewody Przemysława Paci i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Elżbiety Walkowiak serdeczne gratulacje, zaświadczenia i nagrody.

Odniesione sukcesy i tytuł laureata uprawniają do zwolnienia ze Sprawdzianu Szóstoklasisty, otrzymania maksymalnej liczby 40 punktów, dostania oceny celującej na świadectwie, a także przyjęcia w pierwszej kolejności do wybranej klasy w gimnazjum.

Jesteśmy dumni z tak wspaniałych wyników uczniów naszej szkoły. Wierzymy, że chłopcy będą dalej rozwijać swoje pasje w dziedzinie nauk ścisłych i odnosić sukcesy w różnych konkursach.

Serdecznie gratulujemy Mikołajowi i Sebastianowi, a także pani Małgorzacie Czarneckiej – nauczycielce przyrody, pod okiem której uczniowie przygotowali się do konkursu.

alt

 

 

alt

 

Login Form