poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„Wiersze Jana Brzechwy”.

altDnia 6 kwietnia 2013 roku odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas drugich pod hasłem „Wiersze Jana Brzechwy”. Jego organizatorem były panie: Mariola Labrzycka, Grażyna Kozak, Dorota Berger i Iwona Baran.

 

W konkursie wzięło udział po trzech przedstawicieli z klasy: II a, II b, II c i II d. Bezkonkurencyjne okazały się uczennice z klasy II a, które zajęły najwyższe trzy miejsca:

 

I-                     Joanna Szałek

II-                   Zuzanna Chwołka

III-                  Olga Wróbel.

Nad prawidłowym przebiegiem recytatorskich zmagań czuwała komisja w składzie: Wioleta Banachowicz, Elżbieta Kociemba i Maria Cieślak. Piękne nagrody ufundowała Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 6 oraz wychowawcy: Mariola Labrzycka i Grażyna Kozak.

alt

alt

Login Form