czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Piłka siatkowa

TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA KROTOSZYNA   - 7.03.2013r

Turniej zorganizowany został przez SP8 w Krotoszynie oraz Klub Sportowy „POLON” w dwóch kategoriach wiekowych: „dwójki” (klasy IV, r.2002) oraz „trójki” (klasy V, r.2001). W turnieju wzięło udział 8 zespołów w kat. „dwójki” i 8 zespołów w kat. „trójki” z Krotoszyna, Jankowa Przygodzkiego i Śremu.

Nasza szkoła reprezentowana była przez dwa zespoły „dwójek” o dwa zespoły „trójek”. Zespoły grały jednego seta do 20. punktów, z dwupunktową przewagą. Z grup eliminacyjnych wychodziły dwa najlepsze zespoły do finału o 1-4 miejsca. Pozostałe grały w grupie o miejsca 5-8.

alt

KATEGORIA „DWÓJKI”

                Faza eliminacyjna przebiegała w dwóch grupach po 4 zespoły, systemem „każdy z każdym”. Nasz 1. zespół zaliczył dwa zwycięstwa i jedną porażkę, awansując tym samym do ścisłego finału. W finale, dzięki jednemu zwycięstwu znalazł się na III pucharowym miejscu! Niestety 2. zespół nie odniósł żadnego zwycięstwa.  Wyniki:

I m-ce Janków Przygodzki            

II m-ce Krotoszyn „PIAST” 1

III m-ce SP6 Śrem 1 ( Dagmara Karolak, Nikola Kaczmarek, Oliwia Stachowiak)

 

 

KATEGORIA „TRÓJKI”

 

                Faza eliminacyjna przebiegała również w dwóch grupach po 4 zespoły, systemem „każdy z każdym”. Nasz 1. zespół, niestety startował w osłabionym składzie, bez Wiktorii Pietek. Zabrakło jednego wygranego seta, by awansował do ścisłej czołówki. Drugi zespół podobnie, z tą samą liczbą punktów znalazł się w grupie o miejsca 5-8. Ostatecznie, w końcowej fazie, zespół 1. z kompletem zwycięstw utrzymał miejsce V.

 

Wyniki:

 

I m-ce Janków Przygodzki 2

 

II m-ce Krotoszyn „POLON” 1     

 

III m-ce Krotoszyn „PIAST”1     

……………………………..                                                                                                             

 

V m-ce SP6 Śrem 1 ( Olga Kaczmarek, Daria Dworczak, Patrycja Senftleben, Ewa Dębińska)

 

 

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT WZPS

 

Dnia 2.03.2013r w Turku odbyła się faza eliminacyjna do Mistrzostw Wielkopolski Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt WZPS.

MKS MOS Śrem wystawił 5 zespołów w kategoriach „dwójki” (2zesp.), „trójki” (2zesp.) i „czwórki” (1zesp.). Po rozgrywkach, które odbyły się w formie turniejowej, nasze wszystkie zespoły awansowały dalej!

Najlepiej wypadła nasza „trójka” (Wiktoria Pietek, Patrycja Senftleben, Daria Dworczak, Olga Kaczmarek), która ukończyła rozgrywki na wysokim II miejscu!!

         Kolejny etap półfinałowy odbędzie się 23 marca.

 

          

 

Login Form