niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ZIMOWY TURNIEJ

altMINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
KATEGORIA „DWÓJKI”

 

 

 

 

1.    Termin: 23.02.2013r
2.    Organizator: SP6, MKS MOS Śrem
3.    Kategoria „dwójki” ,klasy IV i młodsze.
4.    Startuje 20 zespołów z Wielkopolski : Borowa, Poznania, Słupcy, Śmigla, Śremu, Rogalinka.
5.    System gier: na czas po 8 min.; Etap eliminacyjny, podział na trzy grupy 2x po 7 i 1x po 6 zespołów, gry systemem „każdy z każdym”.
6.    Do finału A ( m-ca 1-6) wchodziły dwa najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych, do finału B (m-ca 7-13) kolejne dwa zespoły z miejsc 3 i 4.plus jeden z najlepszą punktacją, pozostałe zespoły tworzyły grupę o m-ca 13-20. Kolejne gry przebiegały również na czas systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem meczy rundy eliminacyjnej.
7.    Naszą szkołę jak i klub reprezentowały 4 zespoły składające się z dziewcząt klasy IVc  sportowej. Niestety, bardzo pechowo dla naszego 1. zespołu okazała się runda eliminacyjna, która decydowała o kolejnym przebiegu rozgrywek. Po rozegraniu 6 meczy, dziewczęta miały na koncie 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę (13:14 !). Zabrakło jednego dużego punktu ,by nasze zawodniczki weszły do ścisłego finału! Wielka szkoda! Z kolei w grupie B, poradziły sobie rewelacyjnie, wygrywając wszystkie mecze! W tej samej grupie znalazły się jeszcze 2 nasze zespoły.
8.    Wyniki końcowe:
I.    m-ce Rogalinek
II.    m-ce Śmigiel
III.    m-ce Śmigiel
IV.    m-ce Słupca
V.    m-ce Poznań
VI.    m-ce Poznań
VII.    m-ce Śrem  I   ( Nikola Kaczmarek, Dagmara Karolak, Oliwia Stachowiak)
                ……………….
     XI.     m-ce Śrem  II
    XII.    m-ce Śrem III
    ………………….
    XVII.  m-ce Śrem  IV
9.    Dla zwycięskich pięciu zespołów przewidziane były puchary i dyplomy. Dodatkowo zawodniczki z finałowej trójki otrzymały medale i drobne upominki. Pozostałym  zespołom wręczono dyplomy. Dla wszystkich uczestniczek PSS „Społem” ufundował batoniki a Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska kefiry. MKS MOS i SP6 składają podziękowania za wsparcie i miły akcent turnieju.
                                    Ilona Chmiel

 alt

alt

Login Form