poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Sukcesy 2007/2008

SUKCESY MATEMATYCZNE:
"III GMINNY  KONKURS  MATEMATYCZNY"
Jędrzej  Gabryel  I miejsce  wśród klas 4
Sandra  Pachura  II  miejsce  wśród klas 5
Kamil  Musiał   I miejsce wśród klas 6
"KANGUR MATEMATCZNY"
Gabryel Jędrzej  kl4   laureat
Bieńkowski Szymon kl4   laureat
Musiał Kamil  kl6  laureat
 
"ZłOTA żABKA"
Kamil Musiał kl.6s   I miejsce w dziedzinie matematyki
"OLIMPUS"
Jędrzej Gabryel  kl 4s   III miejsce w kraju
Kamil Musiał  kl 6s  II miejsce w kraju
Sandra Pachura kl5   VI miejsce w kraju
"ALFIK"
 Godlewska Kasia Kl4b  I miejsce w woj. X w kraju
Lukasz Wencka kl6s   I miejsce w woj. IX w kraju
Kamil Musiał kl6s    II miejsce w woj.  XIII w kraju
Aleksander Śmigielski kl 3c  IV miejsce w woj.
" OXFORD"
Lukasz Wencka kl 6s       I miejsce 100/100p
Anna Osińska kl 6b          III miejsce 92/100p
Ewelina Troszyńska kl 6b   III miejsce 92/100p
Aleksander Śmigielski kl 3c  III miejsce 92/100p
Dominika Kozłowska kl 3   IV miejsce 88/100p
Jędrzej Gabryel kl 4s    IV miejsce 88/100p
Marcin Śliwiński kl 4s   IV miejsce 88/100p
Agata Czarnecka kl 4b    IV miejsce 88/100p
Joanna Pilc kl 4     IV miejsce 88/100p
Joanna Szczepanik kl 5s   IV miejsce 88/100p
Kamil Musiał kl6s   IV miejsce  88/100p
 
 SUKCESY Z HISORII
LAUREACI ETAPU POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE:
Karolina Baran
Agata Czarnecka
Karolina Świdurska
Nikola Rożkiewicz
Łukasz Wencka
LAUREACI  ETAPU REJONOWEGO  KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE:
Karolina Baran
Agata Czarnecka
Karolina Świdurska
Nikola Rożkiewicz

SUKCESY POLONISTYCZNE:
WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY
 -Udział wzięło 15 osób
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
- Udział wzięły 22 osoby
Kategoria klas IV
Agata Czarnecka 4b         I miejsce
Dominik Eliasz kl4c         II miejsce
Karol Kozak 4s            III miejsce
Wyróżnieni: Karolina Meyer kl4s i Adrianna Klat kl4s
Kategoria klas V
Sandra Pachura kl 5d   I miejsce
Wiktoria Jurga kl 5s  II miejsce
Aleksandra Pawłowska kl 5d   III miejsce
Wyróżnienie:  Małgorzata Lossy kl5d
Kategoria klas VI
Honorata Konon kl 6s  I miejsce
Bartosz Barwiński kl 6s  II miejsce
Olga Adamska 6s   III miejsce
XXIII  WOJEWÓDZKI  KONKURS  RECYTATORSKI
Etap gminny - Sandra Pachura kl5d  II miejsce i przeszła do etapu rejonowego
III miejsce  Marta Jurga kl3d
IV miejsce Hubert Kucharek kl3e

SUKCESY SPORTOWE
IX OTWARTE MISTRZOSTWA ŚREMU W TENISIE ZIEMNYM
ROCZNIK 1998-2000
DZIEWCZĘTA
1. FORMANIAK JULIA
2.  RATAJCZAK OLGA
3.  MAJA ŁAWNICZAK
 CHŁOPCY
1.  SPRINGER ADAM
2.  MIODOWICZ BARTOSZ
3. PAWLAK PATRYK
 
ROCZNIK 1995-1997
1. SZNURA RAFAŁ
2.  SIMON JAKUB
3.  KOZAK KAROL

Login Form