poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU!”

We wtorek, 9 lutego, obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.
Tegorocznej edycji przyświecało hasło „RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU!”.
DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym.
W tym roku klasa 7a zaangażowała się w to przedsięwzięcie wykonując zadania zdalnie.

PREZENTACJA DOSTĘPNA PO KLIKNIĘCIU W LINK
https://tiny.pl/rp4mq

 

Login Form