niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

"WIERSZE ZNANE I LUBIANE"

Trzecioklasiści wzięli udział w konkursie recytatorskim pt. "Wiersze znane i lubiane", który odbył się 27 lutego 2020 roku. Po trzech uczniów z każdej klasy zaprezentowało swoje umiejętności na szkolnej scenie. Wśród wierszy znalazły się utwory, które od lat cieszą się dużą popularnością, ale również mniej znane, takie jak: "Jaszczurka" Michała Jankowiaka, "Sposób na laleczkę" Marii Konopnickiej czy też "Oświadczyny " Natalii Fili. Jury oceniało recytatorów biorąc pod uwagę: dobór wiersza, opanowanie pamięciowe tekstu oraz dykcje i modulacje. Przyznano następujące miejsca:

I- Zuzanna Żeleźna III b, Kacper Michalak III d
II- Adrianna Łabutka III b, Antoni Korneluk III c
III- Katarzyna Rembielak III d, Matylda Karolewska III c

    Zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!
    Organizatorem konkursu były panie: Iwona Baran, Dorota Berger, Grażyna Kozak oraz Mariola Labrzycka.

alt

alt

alt

Login Form