poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS HIV - AIDS

Dnia 22 listopada w klubie Relax odbył się finał Powiatowej Olimpiady  Wiedzy o HIV/AIDS pt. "HIV/AIDS - zagrożenie ciągle aktualne". Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 8b Sonia Halaburda oraz Amelia Jankowiak, która okazała się najlepsza ze wszystkich zajmując pierwsze miejsce. Celem olimpiady było spopularyzowanie wiedzy na temat HIV/AIDS wśród młodzieży, uświadomienie zagrożeń jakie niesie zjawisko HIV/AIDS, kształtowanie umiejętności odpowiedzialnego podejmowania decyzji, dokonywania wyborów dotyczących własnego zdrowia oraz przeciwdziałanie negatywnemu postrzeganiu ludzi chorych, kształtowanie postaw tolerancji wobec innych. Gratulujemy Amelii i życzymy dalszych sukcesów.

Login Form