niedziela, października 24, 2021

KONKURS - RÓŻANIEC

Październik w liturgii Kościoła jest miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej. Jak co roku w naszej szkole w klasach I-III przeprowadziliśmy konkurs na najładniejszy i najciekawiej wykonany różaniec. Zaangażowało się bardzo wiele dzieci wraz z Rodzicami, Dziadkami, Opiekunami. Powstałe dzieła zawisły na gazetce o tematyce religijno - katechetycznej, gdzie można było podziwiać kreatywność, zaangażowanie i cierpliwość w tworzeniu tych niezwykłych „narzędzi modlitwy”. Wszystkie były piękne i jak zwykle bardzo trudno było wybrać te, które ostatecznie zostały wyróżnione. Każde jednak dziecko, które włączyło się do konkursu otrzymało najwyższą w skali ocenę i  słodki upominek a te wyróżnione dyplom i nagrodę.
                                    Gratulujemy!