poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Z OKAZJI ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, Samorząd Szkolny SP 6, przeprowadził wśród uczniów głosowanie na nauczycieli w sześciu kategoriach: najbardziej uśmiechnięci, najbardziej wyrozumiali, najmilsi, najlepiej ubrani, najśmieszniejsi i najbardziej pewni siebie.

Nauczycielom, którzy zwyciężyli w plebiscycie wręczono pamiątkowe szarfy oraz ozdobne przypinki, a w zamian za to, zwycięzcy wypili sok z cytryny z uśmiechem na twarzy. Uczniom bardzo podobała się forma świętowania, co pokazali nagradzając nauczycieli gromkimi oklaskami. Najbardziej uśmiechnięty nauczyciel: Monika Łada, Najbardziej wyrozumiały nauczyciel: Justyna Gaweł, Najmilszy nauczyciel: Andżelika Ławniczak, Najlepiej ubrany nauczyciel: Ilona Ratajczak, Najśmieszniejszy nauczyciel: Jarosław Kociucki, Najbardziej pewny siebie nauczyciel: Ewa Świdurska. Gratulujemy!!!

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Login Form