sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

HOLY WINS

W przeddzień Wszystkich Świętych w Szkole Podstawowej nr 6 obchodzono Holy Wins- czyli święty zwycięża!. Chętni uczniowie  mogli wziąć udział w konkursie polegającycm na przebraniu się za wybranego świętego.

Podczas dwóch spotkań: dla klas I-IV i V-VIII, dzieci zaprezentowały się na scenie i opowiedziały o wybranej przez siebie postaci. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali w nagrodę voucher uprawniający do jednorazowego wejścia na Jump Space w Śremie.  
    Następnie dzieci, młodzież  i nauczyciele wspólnie zaśpiewali "Barkę". Szkolna społecznośc mogła wysłuchać także tego utworu granego na trąbce w wykonaniu ucznia Szóstki oraz nauczyciela i ucznia Katolickiej Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Śremie. Ten krótki koncert upamiętniający 40 rocznicę wyboru  Jana Pawła II na papieża, bardzo się wszystkim podobał, czego wyrazem były gromkie brawa.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Login Form