wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PRÓBNA EWAKUACJA

W trosce o bezpieczeństwo uczniów oraz wszystkich pracowników SP 6 w dniu 17 października został przeprowadzony próbny alarm pożarowy.   Ewakuacja z budynku została zasygnalizowana o godzinie 10.25. Cała szkolna społeczność zgłosiła swoją obecnośc na boisku, gdzie wychowawcy złożyli meldunek dyrekcji o stanie klas.
    Akcja przebiegła w dobrym tempie i zgodnie z zasadami postępowania w czasie niebezpieczeństw. Na uwagę zasługuje fakt, iż uczniowie, nauczyciele, a także wszyscy pracownicy obsługi, zachowują środki bezpieczeństwa, doskonale znają drogi ewakuacyjne a także bardzo szybko i sprawnie stawiają się na miejscu zbiórki. Próbny alarm stanowi potwierdzenie, że wszyscy wiedzą, jak się zachować w takich sytuacjach.

Login Form