SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS II

W poniedziałek 3 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Drugoklasiści prezentowali ulubione wiersze J. Brzechwy. Laureatami konkursu zastali: Maria Jabłońska z kl. 2b, Marianna Wałuszko z kl. 2c, Tymon Hajduk z kl. 2a. Konkursowi recytatorskiemu towarzyszył konkurs plastyczny, w którym uczniowie zilustrowali wybranych bohaterów wierszy. Najlepsze prace zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców SP6.
Nagrodzeni uczniowie w konkursie plastycznym:
z klasy II A: Zosia Zych, Zuzia Stachowiak, Antosia Skałecka, Wojtek Roszak, Filip Chmielarczyk.
z klasy II B: Magdalena Krawczyk, Marcin Gumpert, Maria Jabłońska, Piotr Madaliński, Maria Michalewicz.
z klasy II C Bruno Sosnowski, Nikola Taciak, Łucja Zygoń, Zosia Żolik, Nadia Minko

Comments are closed.
Skip to content