czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

"Grasz w zielone? - Gram!"

W piątek 29 marca 2019r. zdobyliśmy II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem "Grasz w zielone? - Gram!", który odbył się w Dąbrowie.
    W konkursie uczestniczyło 7 zespołów ze szkół gminy Śrem. Szóstkę reprezentowali uczniowie klasy III b:
- Anna Kasprzyk
- Karol Nowak
- Michalina Siołek
    Drużyny rywalizowały ze sobą w czterech rundach. Musiały wykazać się znajomością pojęć związanych z ekologią, nazwać zwierzęta i rośliny chronione w Polsce oraz rozwiązać zagadki oraz rebusy przyrodnicze. Ostatnia runda konkursu polegała na wykonaniu i prezentacji plakatu ekologicznego. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą znajomością wiedzy na tematy ekologiczne. Na koniec każdy uczeń otrzymał nagrodę i dyplom.
    Gratuluję zespołowi reprezentującemu naszą szkołę.
opiekun Bożena Pierzchała

Login Form