czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„Narkotyki i dopalacze zabijają”

„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która ruszyła 2 kwietnia 2019 r.  we wszystkich jednostkach Policji w kraju. Kampania organizowana jest przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”. O 12.00 w holu głównym PKP w Poznaniu kampanię rozpoczęli wielkopolscy policjanci.   Działania obejmują całe województwo.
    W naszej szkole uczniowie klas VII i VIII także wzięli udział w takim spotkaniu. Gośćmi byli: st.asp. Krzysztof Tomaszewski oraz asp. Tomasz Kolański z Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Program "Narkotyki i dopalacze niszczą życie" ma za zadanie zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i  tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia. Jednym z istotnych elementów tego przedsięwzięcia jest prezentowany spot filmowy nawiązujący treścią do tytułu kampanii oraz jej hasła przewodniego.

alt

alt

alt

Login Form