poniedziałek, października 18, 2021

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Uroczystość szkolną pod hasłem ,,Wiosna na wesoło” przygotowali uczniowie kl. VA i VIC pod kierunkiem M. Worsztynowicz. W apelu uczestniczyli wszyscy uczniowie, którzy w tym dniu przyszli w strojach z elementami koloru zielonego, specjalnie na tą okazję przygotowano niezwykły pokaz mody.
Wszystkie stroje zaprojektowała
Coco Cha...lona!
Wiosna... kto by jej nie lubił, skoro to najmilsza z pór roku. Ciepła, słoneczna, zielona. My też wraz z nadejściem wiosny stajemy się weselsi i pełni energii.
Pokaz mody podzielony został na klika części:
–    moda dla uczniów
–    propozycja dla nauczycieli
–    moda ,,zawodowa” - policjant, higienistka
–    moda dla rodziny
–    moda sportowa.
Każdy strój był ozdobiony wiosennymi dodatkami. Uczniowie zaprezentowali modę ekologiczną. Stroje wykonane były z papieru, tektury, folii, reklamówek, płyt kompaktowych.
Zaprezentowano strój na specjalną okazję!
Młoda para.
Na koniec wbiegła spóźniona wiosna, która została z nami – przecież już od dawna na nią czekamy!
Mamy nadzieję, że nasze stroje zainspirują was do tego, by ubierać się modnie.