poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ KOBIET

 W czwartek 7 marca 2019 roku w holu szkoły odbył sie apel z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Uczniowie z kółka teatralnego przygotowali wesołe  scenki, teksty, powiedzenia i sentencje o płci pięknej.

Chłopcy z klas siódmych zaprezentowali się na scenie przebrani za dziewczynki prezentując "najnowsze" trendy mody dla pań. Ich uzupełnieniem były piosenki, które wychwalały rolę kobiet w życiu, podkreślały ich zalety, ale też w humorystyczny sposób obnażały wady i przywary. I trudno nie zgodzić się z tekstem utworu "Być kobietą" z repertuaru Alicji Majewskiej:

.... Może muza dla poety,
Adresatka wielkich wzruszeń,
Być kobietą w każdym calu,
Kiedyś przecież zostać musze!

Ach, kobietą być nareszcie
A najczęściej o tym marze,
Kiedy piorę Ci koszule
Albo naleśniki smaże... 

alt

alt

alt

alt

Login Form