poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WALENTYNKI - 2019

Ostatnio w naszej szkole nieco się zaczerwieniło a serca wielu nastolatków zabiły szybciej.
    14 lutego świętowaliśmy walentynki uczestnicząc w koncercie zorganizowanym przez panią Małgosię Worsztynowicz.

Piosenki o tematyce miłosnej zaprezentowały gwiazdy naszej szkoły czyli Amelia Jankowiak, Matylda Skrobich, Kornelia Skrobich, Laura Kardasz oraz Tomasz Stępa. Jak to zwykle u nas bywa, uczniowie dali się ponieść rytmicznym utworom, co wprawiło wszystkich w miłosny nastrój.
    Samorząd Szkolny przygotował atrakcję dla uczniów naszej szkoły w postaci pięknie ozdobionej ramy, w której można było sfotografować się ze swoja Walentynką, ulubioną koleżanką lub kolegą. Efekt? Uśmiechy na twarzach od ucha do ucha!

Zapraszamy do galerii

 

alt

alt

 

Login Form