poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

10.01.2019r. odbyło się przestawienie teatralne pt. „Little Red Riding Hood and Little Blue Riding Hood” zorganizowane przez założycielki szkolnego teatru anglojęzycznego p. Martynę Antoniewicz oraz p. Joannę Duszczak.  Na scenie wystąpili uczniowie z klasy 5a.


Teatr w życiu każdego przedszkolaka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój, podobnie jak zabawa i lektura dlatego też w ramach współpracy naszej szkoły z oddziałami przedszkolnym na terenie gminy Śrem, na przestawienie zostały zaproszone dzieci  oraz ich opiekunowie z przedszkoli „Słoneczna Szóstka”, „Mali Przyrodnicy” oraz „Pod Wierzbami”.
Przedszkolaki brały udział w oglądaniu  nowej aranżacji przygód Czerwonego Kapturka i jej siostry Niebieskiego Kapturka. Po spektaklu dzieci wzięły udział w quizie wiedzy o bohaterach biorących udział w przestawieniu. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zadawane pytania Kapturki rozdawały nagrody. Opiekunowie grup otrzymali podarunki w postaci słodkości w podziękowaniu za przybycie dla swoich podopiecznych.

alt

alt

alt

 

Login Form