niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„Christmas treasure hunt”

22.12.2018r. podczas apelu świątecznego został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez p. Joannę Duszczak i p. Martynę Antoniewicz pt. „Christmas treasure hunt” – zbieraj nagrody za QR kody. Aby wziąć udział w konkursie chętni uczniowie za pomocą aplikacji do skanowania QR kodów ściągniętej na swoje telefony komórkowe rozwiązywali podczas przerw quizy ukryte na szkolnych korytarzach. Zadaniem uczniów było  wykonanie 10 zadań w celu uzyskania  6 wyrazowego hasła (Santa Claus is coming to town).
Celem konkursu było przede wszystkim doskonalenie znajomość technologii informacyjno-komunikacyjnych w odniesieniu do nauki języka angielskiego, które wyraźnie podkreśla podstawa programowa.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego z całą pewnością będzie w naszej szkole powtarzany.
Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy!

Login Form