czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

NASZA NIEPODLEGŁA

Podsumowaniem tygodnia dla Niepodległej  była uroczysta wieczornica, która odbyła się w jesienne popołudnie, 22. 11. 2018. Na spotkanie zaproszeni zostali goście: naczelnik Pionu Edukacji  i Usług Społecznych Barbara Jabłońska, zastępca burmistrza Bartosz Żeleźny, przedstawiciele Rady Rodziców, harcerze  oraz  rodzice. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania wystawy tematycznej oraz poczęstunku: filiżanki kawy i ciasta. Uczniowie klasy 7 pod kierunkiem p.Hanny Worsztynowicz  przygotowali   montaż   słowno-muzyczny  zatytułowany
”Nasza Niepodległa”. Piękna dekoracja i nastrój  przeniosły wszystkich do czasów, kiedy nasz kraj  dążył do odzyskania upragnionej  niepodległości. Mury szkoły wypełniły: poezja i wspólne śpiewanie pieśni niezłomnych.

Login Form