poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Wigilia dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju

W naszej szkole jak co roku akcję zorganizowały koordynatorki p. Joanna Duszczak – jedna z opiekunek Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz p. Barbara Majchrzak – wychowawczyni klasy 1c przy współpracy z Klubem Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie, Telewizją Relax, i grupą przedszkolną z przedszkola Mali Przyrodnicy, której koordynatorem była p. Izabela Mocydlarz.
Od początku roku szkolnego do 11 grudnia 2018r. w naszej szkole trwała zbiórka darów na rzecz schroniska w Gaju. Nasi wolontariusze zbierali przede wszystkim karmę: (makarony, kaszę, suchą karmę, karmę w puszkach, zabawki dla zwierząt), środki czystości: (płyny do naczyń, szampony i koce), oleje oraz środki sanitarne (bandaże, gaziki, ligninę, watę itp.).
12.12.2018r. Wspólnie z wolontariuszami, klasą 1a, 1c, 1d oraz opiekunami pojechaliśmy dostarczyć prezenty świąteczne na „Wigilię dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju. Nasz wyjazd nie był by jednak możliwy gdyby nie Biuro Turystyczne Jankowscy Travel, które udostępniło nam nieodpłatny transport.
 Serdeczne podziękowania dla uczniów naszej szkoły i rodziców za zaangażowanie w akcję i okazanie dobrych serc ponieważ w tym roku nasza zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania.

Login Form