czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

OLIMPIADA WIEDZY O AIDS/HIV

W poniedziałek 26 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w Klubie Relax odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS /HIV pt. "Większa wiedza o AIDS/HIV- mniejsze ryzyko zakażenia".
    Naszą szkołę reprezentowała Sonia Halaburda z klasy VII b. Uczestnicy konkursu przybyli z 19 szkół powiatu śremskiego (klasy VII i VIII oraz gimnazjalne). Uczniowie zmagali się z rozwiązaniem testu obejmującego szeroki zakres wiedzy o AIDS i HIV. Następnie odbyła się część integracyjno- edukacyjna a po niej prelekcja na temat profilaktyki HIV/AIDS i uzależnień, którą wygłosiła Hanna Jędrzejewska.
    Uczestnicy konkursu mieli możliwość obejrzenia także "Krótkiego filmu o HIV", który zajął I miejsce w konkursie filmowym dla uczniów gimnazjów.

Login Form