poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 12 października w Szkole Podstawowej nr 6 w Śremie odbyły się oficjalne obchody święta Komisji Edukacji Narodowej.
    Na gali obecni byli przedstawiciele związków zawodowych, władz lokalnych: burmistrz Adam Lewandowski oraz wiceburmistrz Bartosz Żeleźny, naczelni Pionu Edukacji i Usług Społecznych Barbara Jabłońska, dyrektorzy szkół i przedszkoli.
    Obchody rozpoczęły się  częścią artystyczną składającą się z przygotowanego przez szkolną grupę teatralną przedstawienia, ukazującego w krzywym zwierciadle typowy dzień w szkole, recytacji i występu wokalnego. Następnie głos zabrał Burmistrz, który w swojej wypowiedzi zaakcentował konieczność indywidualnego podejścia do każdego ucznia i przypomniał o możliwościach, jakie gmina oferuje w dziedzinie edukacji. Na koniec wręczono wyróżnienia związane z nagrodą Burmistrza, medalem Komisji Edukacji Narodowej i nagrodą Kuratora Oświaty. Po części oficjalnej wystąpił kwintet „Capella Canta Brass”.

Login Form