czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ROZPOCZĘCIE ROKU 2018/2019

W poniedziałek 3 września 2018 roku dla całej szkolnej społeczności rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/19. Na uroczystości obecny był burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych Barbara Jabłońska.
    Przed nami 10 miesięcy nauki, ale także wspólnych zabaw, wycieczek i spotkań. To również okres  niełatwej pracy nauczycieli. Dzieci i młodzież po dwóch miesiącach wakacyjnego wypoczynku, stawiły się w murach szkolnych odświętnie ubrane. Dla wielu z nich to czas wyjątkowy, ponieważ uczniowie klas I rozpoczynają dopiero swoją naukę w Szkole Podstawowej nr 6.
    W programie artystycznym uczniowie z żalem pożegnali wakacje, ale także pełni nadziei i optymizmu zachęcali do wytężonej pracy i zdobywania wiedzy.

 

alt

alt

alt

alt

alt

Login Form