czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

FESTYN - 2018

26.05.2018r. odbył się II Piknik "Imieniny Helenek" na Osiedlu Helenki. Impreza dla wszystkich mieszkańców, jednak w szczególności dedykowana dla całych rodzin z uwagi na zbliżające się święta: Dzień Dziecka i Ojca. Dziś także Dzień Matki. Nasza szkoła z tej okazji również wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Za organizację i czuwanie nas stanowiskiem SP6 odpowiadały p. Joanna Duszczak, Katarzyna Gulińska, Alina Kozłowska oraz Barbara Majchrzak.
Dla naszych najmłodszych festynowiczów przygotowaliśmy atrakcje w postaci robienia laurek dla mamy m.in. w języku angielskim.
W wspólnej zabawie pomagali najmłodszym wolontariusze z naszej szkoły Gabriela Chycka 5e, Marika Nowicka 5e, Michalina Kasperska 5d, Laura Loga 5d, Julia Michalak 7a oraz Martyna Maj 7a.

alt

alt

 

Login Form