niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PROJEKT SIECIAKI

18.05.2018r. o godz. 9.50 nastąpiło podsumowanie Bezpiecznego Tygodnia w SP6.


Jednym z etapów  Bezpiecznego tygodnia był projekt pt. „Sieciaki” realizowany przez p. Joannę Duszczak i p. Barbarę Majchrzak w klasie 2a i 2b. Jako podsumowanie projektu panie ogłosiły KONKURS Z NAGRODAMI DLA KLASY 2A i 2B PT.” BEZPIECZNY KOMPUTER PRZYSZŁOŚCI”. Zadaniem uczniów było wykonać bryłę przestrzenną przedstawiającą bezpieczny komputer przyszłości – materiał i forma wykonania były dowolne.

I miejsce zajęła – Zofia Kaczmarek kl. 2b
II miejsce zajęła – Michalina Siołek 2b
III miejsce zajęła Olena Kościółek 2a

Serdecznie gratulujemy!
Organizatorki: Joanna Duszczak i Barbara Majchrzak

alt

alt

alt

alt

Login Form