czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SPOTKANIE Z TUWIMEM

Dnia 27 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pod hasłem:  SPOTKANIE Z TUWIMEM.  Wzięło w nim udział  po trzech reprezentantów z każdej klasy pierwszej. Dzieci te zwyciężyły w eliminacjach klasowych i mogły zaprezentować swoje zdolności recytatorskie szerszej publiczności. Jury brało pod uwagę dobór wiersza, opanowanie pamięciowe, dykcję i modulację. Po długiej naradzie ustalono werdykt:
I miejsce- Wiktor Multana- I a („Bambo”) oraz Adrianna Łabutka- I b („Okulary”)
II miejsce- Katarzyna Rembielak- I d („Zosia Samosia”) oraz Zuzanna Żeleźna- I b („Spóźniony słowik”)
III miejsce- Zuzanna Michalska- I b („Zosia Samosia”) oraz Filip Skrzypczak – I c („Bambo”)
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

alt

Login Form