czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

TEATR KAMISHIBAI

W piątek 6 kwietnia 2018 roku  w szkolnej bibliotece gościliśmy panią Ewę Witasiak, która już po raz drugi przybyła do nas, aby zapoznać uczniów z teatrem KAMISHIBAI.  Tym razem w spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy III f i III g. Dzieci przypomniały sobie bardzo znaną wszystkim bajkę „Trzy świnki”, która uczy, bawi i wychowuje. Bardzo szybko dostrzegły jej morał, że trzeba solidnie pracować i dobrze przykładać się do wypełniania swoich obowiązków, aby w przyszłości osiągnąć zamierzone cele. Jeśli już wykonujemy jakąś pracę, to powinniśmy robić to najlepiej, jak potrafimy. Uczniowie wzięli udział w zabawie polegającej na budowaniu domków ze słomek, drewnianych patyczków i z klocków a później próbowali zdmuchnąć swoje budowle. Trzeba przyznać, że niektórym dzieciom udało się stworzyć wspaniałe budowle, które nie dało się tak łatwo zniszczyć. Zwieńczeniem spotkania było samodzielne pokolorowanie i wycięcie z papieru pacynki- świnki- jednej z bohaterek bajki.

Login Form