czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

LIGA MINI PIŁKI SIATKOWEJ ENEA CUP ARENA POZNAŃ

Świetna gra naszych siatkarek !!! W rankingu są w czołówce stawki.

Klasa V:
 Oliwia Jankowiak, Pola Krajczyńkska, Nastazja Zwolan, Martyna Starkiewicz aktualnie są na I miejscu w rankingu, wśród 30 startujących zespołów w rozgrywkach ligowych. Natomiast drugi nasz zespół: Zuzia Joachimiak, Natalia Karczewska, Nadia Litke, Ola Czubanowska, znajdują się na II pozycji.

Z kolei, podczas grudniowego spotkania, równolegle odbyła się nieoficjalna rywalizacja zespołów o zdobycie jak największej liczby punktów podczas rozgrywanych setów. Nasze dziewczyny: Oliwia Jankowiak, Pola Krajczyńska i Nastazja Zwolan uzyskały, jak się okazało, największą ilość punktów !!! Tym samym zdobyły w tej rundzie pierwsze miejsce  i piękny puchar. Brawo dziewczyny!!!

Klasa IV:
Nicola Sapuła, Maja Konieczna, Hania Stypa są na III pozycji, na liście 30 startujących w lidze zespołów w swojej kategorii. Natomiast drugi zespół: Nadia Różalska, Marta Sikora, Jagoda Szymkowiak jest  na 7 pozycji.

Przed nami jeszcze spotkania turniejowe 10. kwietnia - „dwójki” / kl. IV / i 11. kwietnia - „trójki” / kl. V / oraz wielki finał 23. maja

Login Form