niedziela, października 24, 2021

„SZPIKOWA PACZKA”

Fundacja Anny Wierskiej „Dar Szpiku” zorganizowała świąteczną akcję pn. „Szpikowa paczka”. Akcja miała na celu wsparcie oraz pomoc chorym i ich rodzinom między innymi poprzez wręczenie paczek.

Szkoła Podstawowa nr 6 wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Śremie oraz kilkoma innymi śremskimi instytucjami wspierała akcję „Policyjnych Krewniaków” i dołożyła swoją cegiełkę do świątecznego przedsięwzięcia pn. „Szpikowa paczka”.
Koordynatorkami akcji w SP6 były p. Barbara Majchrzak i p. Joanna Duszczak.

Zbieraliśmy dary w postaci chemicznych środków czystości, które zostały przekazane 30 listopada br. Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „Policyjni Krewniacy”.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji.