poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

JARMARK ŚWIĄTECZNY

W czwartkowe popołudnie 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6, Rada Rodziców oraz nauczyciele zorganizowali Jarmark Świąteczny. Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji oraz bogaty program artystyczny przygotowany przez panią Małgorzatę Worsztynowicz.

Na scenie wystąpiły uczennice naszej szkoły, które swym śpiewem i tańcem umilały czas wszystkim zgromadzonym. Gwiazdą wieczoru był zespół instrumentalny Capella Canta Brass ze Śremu. Kwintet zaprezentował szlagiery świąteczne takie jak 'I'm dreaming of a White Christmas' jak i również hity lat 20.

Główną ideą Jarmarku była sprzedaż rękodzieł wykonanych przez uczniów SP 6 oraz ich rodziców. Kartki świąteczne przygotowywane były pod okiem plastyka pana Jacka Krawczyka. Podczas Jarmarku można było napić się kawy i herbaty oraz skosztować pysznych ciast upieczonych przez mamy. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z piernikami, przy którym dzieci dekorowały aromatyczne ciastka według własnego gustu. Na Jarmarku nie zabrakło również Św. Mikołaja, z którym można się było sfotografować w jego saniach oraz szepnąć mu na ucho o jakich prezentach marzymy. Naszemu Mikołajowi dopisywał dobry humor, który udzielił się wszystkim po tym jak zaprezentował gościom swój taniec.

Duże podziękowania należą się organizatorom Jarmarku Świątecznego, wolontariuszom SP 6, członkom Samorządu oraz nauczycielom: Dorocie Langwińskiej, Małgorzacie Worsztynowicz, Joannie Kowalskiej, Joannie Kardasz oraz Jackowi Krawczykowi.

 

Login Form